Prowadzimy sprzedaż hurtową.

Zakupów mogą dokonywać tylko i wyłącznie firmy.

Jesteśmy producentem opatentowanego wkrętu z gwintem wewnętrznym Ebolt, wyłącznym dystrybutorem na Europe Wschodnią australijskiej firmy D&D Technologies oraz angielskiej firmy Interclamp.

Ebolt jest opatentowanym wkrętem z gwintem wewnętrznym służącym do trwałego mocowania na elewacjach ocieplonych styropianem przedmiotów z otworami montażowymi o małej średnicy. Znajduje zastosowanie przy montażu systemów monitoringu, lamp, okiennic  i innych.

D&D Technologies jest australijskim producentem okuć do furtek i bram
w tym samozamykających się zawiasów regulacją siły zamykania oraz zamków i skobli zatrzaskowych. Produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu większość z nich objęta jest dożywotnią gwarancją producenta. Odporność na promieniowanie UV,  niskie temperatury, rdzę oraz sól morską powoduje, że produkty D&D działają bez zarzutu w najbardziej wymagających środowiskach.

Interclamp jest angielskim producentem żeliwnych złączy do rur. Złącza te służą do konstruowania barier bezpieczeństwa, balustrad i wygrodzeń. Ich ogromna różnorodność umożliwia konstruowanie, również dowolnych konstrukcji przestrzennych w tym: regałów, elementów placów zabaw, konstrukcji reklamowych. Ogromną zaletą tego rozwiązanie jest prosty
i niezawodny system montażu bez spawania i gwintowania, co w istotny sposób obniża koszty. Oferta obejmuje kilkadziesiąt rodzajów złącz żeliwnych.